Říjen 2009

Kruh (2002)

29. října 2009 v 14:32 | Terkalina |  Movie

Kruh (2002)

Z jap. originálu napsal: Kodži Suzuki

Zní to jako další z neuvěřitelných příběhů. Existuje videopáska plná obrazů, jako z těch nejtíživějších snů. Tam, kde byla promítnuta, zazní záhy telefon s varováním, že ten, kdo ji zhlédl, zemře přesně za sedm dnů. Rachel Kellerová (Naomi Wattsová), reportérka renomovaného deníku, přirozeně odmítá uvěřit takové informaci, jenomže, když dojde k záhadné a nevysvětlitelné smrti čtyř teenagerů, rozhodne se přijít celé věci na kloub, protože jedním ze čtveřice bylo dítě její přítelkyně. Není to vůbec jednoduché, ale nakonec i ona pásku získá, i ona si ji promítne, se svým malým synkem, a telefon skutečně vzápětí zazvoní. Zbývá jen sedm dní a nocí, aby s přítelem Noahem (Martin Henderson) nalezla způsob, jak zachránit sebe i svého jediného syna. Netuší jak dlouhou, smrtí a zoufalstvím zahalenou cestu, se s Noahem budou muset vydat… Základem projektu se stal japonský filmový horor režiséra Hideo Nakaty, který byl do asijských kin uveden v lednu roku 1998 a doslova přes noc se stal kultovním titulem v zemi vycházejícího slunce. Stejně tak tento americký remake, který natočil Gore Verbinski, stojí na přední pozici mezi hororovými předělávkami vzniklými za posledních několik desetiletí. ( Zdroj )
Cinema bizarre

29. října 2009 v 14:16 | Terkalina |  Cinema bizarre
Taaaak 1. normální článek po 100 letech :D
Za tu dobu co sem tu nebyla se mi začali líbit Cinema bizarre ^^
Kdo nezná může si přečíst info např. Tady :)

Abyste si nemysleli CB je sice Německá kapela a mam jí ráda ale nenávidim Tokio Hotel tak tyhle dvě skupiny k sobě nepřirovnávejte! :D aspoň ne tady ^^ Ale tady máte na ukázku jeden jejich nej song i s klipem *___*
Ehm....

29. října 2009 v 10:23 | Terkalina |  !!!!!Oznámení!!!!!
No.... Lidičkyyyy???? O____o
Teď nemám páru o čem psát... na blogu sem nebyla... hodně dlouho! No a dneska sem se šla podívat jestli už to tu schátralo a nemohla sem uvěřit že v pondělí tu ještě bylo 12 lidí.
Ale to je stejně jedno, protože polovina SB si mě už určitě smazala.. Ale pokusim se vrátit, tak teď každýmu SB napíšu na blog a uvidim jestli se ozve :)

JINAK SE HROZNĚ OMLOUVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM °(>_____<)°

ARIGATOU ZA NÁVŠTĚVU!!!
Nyappy ~free counters