Povídka od Nikity

6. února 2009 v 15:15 | Terkalina |  Od vás :-)

povídka o HIDANOVI, SASORIM A LINĚ

HIDAN SASORI A LINA

Jednou když se Sasori vydal hledat Hidana, protože se ztratil potkal v půli cestě dívku jménem Lina.
Lina šla blíž a blíž až se asori začal bát a honem přemýšlel o nějakém jutsu aby jí odehnal.Když u něj byla asi metr daleko tak Sasori rychle použil nějaké jutsu ale neudělal ho protože se mu Lina začala líbit a tak se jí Sasori zeptal jestli by nechcěla jít snim hledat Hidana protože se ztratil.Lina přemýšlela a ptala se jak vypadá že někoho viděla když šla sem.Sasori jí řekl jak vypadá a Lina se hned hnala k potoku.Sasori běžel zaní a ptal se kam tak pospíchá a LIN řekla,,vím kde je Hidan viděla jsem ho když jsem sem šla myslím že šel k potoku".,,Aha tak protože tak rychle kráčíš k potoku ale počkej nemusís chvátat ten jen tak neuteče neví kam"!!,,Ale ví já mu to řekla protože se mě ptal kde je vesnice skrytá v listý tak já mu řekla tím to směrem"!!.
Sasori se zastavil a najednou se začal klepat.Lina se taky zastavila a koukla se na Sasoriho co mu je že se tak klepe ,,Sasori co ti je že se tak klepeš"??? ,,Víš co jsi udělala?? řkla si mu aby šel tam a on tam šel a ten budu mít velký prušvich, protože on tam jde aby zabil akatsuky protože už nechce být v té společnosti a oniřekli že ho potřebují a že neodejte".
Lina se koukla do země a rychle běžel za Hidanem aby je nezabil.Sasori se zatím Liny ptal jestli by taky nechtěla patřit mezi akatsuky.Lině se to líbilo a řekla ano a tak byla s akatsuky a Hidana taky našli a normálně ho zabili a Linu vzali mezi sebe.

KONEC

Jasně že líbí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leona Lee, tvohe ♥ SBnko xo Leona Lee, tvohe ♥ SBnko xo | Web | 6. února 2009 v 16:05 | Reagovat

Aooj...Ty si si u mňa spravila ten test, to do koho si som nepochopila...PLS napíš mi to na blog

2 Uchiha Kagome-chan Uchiha Kagome-chan | Web | 6. února 2009 v 18:29 | Reagovat

wow, no to je hustý!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ARIGATOU ZA NÁVŠTĚVU!!!
Nyappy ~free counters